Film reklamowy hotelu Mercure

Hotel Mercure w Lublinie to czterogwiazdkowy hotel, położony w samym centrum miasta. Znajduje się przy Lubelskim Centrum Konferencyjnym, Centrum Spotkania Kultur, KULu, UMCSie oraz Parku Saskim. Hotel oferuje 103 komfortowe pokoje, które zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu. Wszystkie pokoje są bardzo ładne i posiadają niezbędne wyposażenie. 

Na terenie hotelu znajduje się restauracja Winestone, która oferuje wyśmienite dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Restauracja posiada piękny wystrój i serwuje także szeroki wybór win z całego świata.  Restauracja Winestone to także doskonałe miejsce na spotkania biznesowe lub romantyczne kolacje we dwoje. 

Nasz film reklamowy dla Hotelu Mercure pokazuje historię pewnej pary. Nie wiemy jaka dokładnie łączy ich relacja, czy tylko biznes czy coś jeszcze, pewne jest, że przebywając w tym hotelu mogą poczuć się bardzo komfortowo, natomiast atmosfera restauracji Winestone zbliża ludzi, a jaki biznes się z tego narodzi, to już zupełnie inna opowieść…

Video dla restauracji FallaFilm reklamowy dla e-commerce – Insomnia Home

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl