Film reklamowy – moda – sukienki Paris

Kinda Rybicka to ambitna projektantka z Lublina, która zyskuje coraz większą popularność. Jej suknie wyróżniają się eleganckim stylem i perfekcyjnym wykonaniem, co przyciąga uwagę klientów z całej Polski. Trzonem działalności projektantki jest tworzenie sukien ślubnych i sprzedaż w salonie sukien ślubnych Paris. Kinga to pełna zapału, artystyczna dusza więc nie byłaby sobą gdyby od czasu do czasu nie zaprojektowała czegoś w innym stylu, tak oto powstały sukienki na sezon świąteczno-sylwestrowy, a my mieliśmy przyjemność zrealizować z nimi film modowy. 

Realizacja filmu fashion odbyła się na ranchu pod Zamościem, gdzie pomimo iście zimowej aury, ponanowała gorąca atmosfera. Projekt wsparła wizażystka Izabela Moroz działająca jako Panda Makeup, Foto Blueflash, Perfect Day Biżuteria Ślubna, Sensatiano Wedding Bee Agencja Ślubna, FIORE Studio Florystyczne, Wesellove – dekoracje i dodatki na każdą okazję.

Kochamy tworzyć filmy fashion, dlatego nie możemy doczekać się kolejnej realizacji z Manufakturą Sukien Ślubnych z Lublina.

Film reklamowy dla e-commerce – Insomnia HomeFilm ze szkolenia – BARBER

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl