Referencje

John 44

 

Agencja eventowa Promoters

Adama traktujemy w firmie prawie jak członka zespołu. Kiedy mamy do zrobienia video to pierwsze zadanie brzmi: „Sprawdźmy, czy Adam ma termin”. Rzetelny, słowny, sprawny w realizacji i montażu, stale rozwija warsztat i kompletuje sprzęt, co sprawia, że jakość jego produkcji nieustannie rośnie. W skrócie: polecamy bardzo.”

  • Marcin Kruk – Właściciel

Insomnia Home & Restaurant

Miałam okazję współpracować z firmą Murivo której właścicielem jest Adam Delor przy okazji projektu filmu reklamowego z branży meblarskiej. Na uwagę zasługuje fakt, że firma Murivo wykazała się terminowym wykonaniem prac, kreatywnością, starannym zaplanowaniem scenariusza, poprzedzonych wizją lokalną w miejscu kręcenia klipu i szczegółową rozmową ze współpracownikami, producentami wydarzenia reklamowego. Wszystkie zgłoszone przeze mnie uwagi zostały przez firmę Murivo w pełni uwzględnione. Dzięki powyższym zaletom udało się stworzyć wyjątkową produkcję odzwierciedlającą ducha naszej firmy. Biorąc po pod uwagę wszystko powyższe mogę  zarekomendować Murivo jako profesjonalnego wykonawcą usługi filmowania oraz montażu.”

  • Natalia Kozłowska – Właścicielka

Kanał YouTube „WOLE TO”

“Z Adamem współpracuję już blisko trzy lata. Przez ten czas zrealizowaliśmy wspólnie kilkadziesiąt filmów, spędzając czas na nagraniach na terenie Polski. Filmy spod ręki Adama to filmy zarówno statyczne jak i dynamiczne. Realizowaliśmy wspólnie filmy sportowe, wymagające zaangażowania (nad wodą, pod wodą, w dzikim lesie ale również na pięknym stadionie sportowym czy nowoczesnych obiektach), które dawały często efekt lepszy od zamierzonego. Współpraca to profesjonalizm, rzetelność i dobra atmosfera.  Serdecznie polecam.”

  • Izabella Kordulska – Właścicielka

eKobieca.pl drogeria internetowa

“Adam jest profesjonalistą. Praca z nim przebiega szybko i sprawnie. Uważnie słucha, doradza, by efekt końcowy był świetny. Jest terminowy i rzetelny, co ma ogromne znaczenie przy realizacji zadań. Serdecznie polecam współpracę z Adamem.

  • Kinga Ciszewska – Właścicielka

PARIS Manufaktura sukien ślubnych

„W 100% polecam współpracę z Adamem. Każde zlecenie wykonane zostało bez zastrzeżeń i w terminie. Filmy Adama pokazują także to, że uważnie słucha co dla zleceniodawcy jest ważne 🙂

  • Kinga Rybicka – Właścicielka

 

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl