Filmy z eventów – EOS 3

Firma Promoters z Lublina jest jednym z liderów na rynku organizacji wydarzeń i eventów. Doskonale zdaje sobie sprawę, że restrykcje nakładane na społeczeństwo przez rządy zmieniły rynek wydarzeń, dlatego stara się sprostać nowym realiom, oferując usługi związane z organizacją eventów online. 
Pierwsza edycja Event Online Session odbyła się w całości online, a została zrealizowana w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, które jest świetnie przystosowane do prowadzenia transmisji. Podczas sesji, prelegenci firmy Promoters przedstawili swoją ofertę dotyczącą organizacji eventów online, opowiedzieli o swoich doświadczeniach i przedstawili kilka przykładów projektów, które realizowali w czasie przed lockdownem. Sesja odbywała się za pośrednictwem platformy Zoom, dzięki temu po wydarzeniu, uczestnicy mogli w prosty sposób mieli możliwość zadawania pytać przedstawicielom firmy eventowej Promoters.

Nasz rząd łaskawie zniósł lockdowny, jednak Promoters w dalszym ciągu organizuje Event Online Session, już przy udziale publiczności, w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Z roku na rok wydarzenie rozrasta się i oferuje co raz bardziej angażujące wystąpienia ciekawych prelegentów oraz artystów. Mieliśmy okazję filmować trzecią edycję, na której pojawili się między innymi: Dyrektor Lubelskiego Centrum Konferencyjnego – Aleksander Batorski, Projektant Graficzny – Łukasz Ćwiek. rysowniczka – Agata Jakuszko – Sobocka, Rafał Czajka – specjalista od mediów społecznościowych, Dolar – raper wolnostylowy, Marcin Kania – dyrektor generalny hotelu Wieniawski oraz inni prelegenci i artyści jak zespół Pojazzja.
Zapraszamy do obejrzenia tego co uchwyciły nasze kamery.

Film wizerunkowy dla firmy PRO ASSEMFilm reklamowy – masaż biurowy

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl