Film reklamowy – masaż biurowy

Masaż biurowy – inaczej masaż office, to usługa polegająca na wykonywaniu masażu w miejscu pracy klienta najczęściej w biurze lub podczas wydarzeń firmowych, np. konferencji. Studio masażu Agnieszki Stadnik – Dotyk relaksu ma w ofercie właśnie taką usługę z dojazdem do miejsca pracy klienta. Mieliśmy sposobność współpracować z Agnieszką, a efekty możecie obejrzeć poniżej. Nagraliśmy film oraz wykonaliśmy zdjęcia gdy Agnieszka Stadnik wraz z jej zespołem wykonywała masaż dla pracowników w biurze rachunkowym Aneks.

Filmowanie pracy masażysty podczas wykonywania masażu było pracą przyjemną, ponieważ w pomieszczeniu, które posiada ładny wystrój panowała bardzo przyjazna atmosfera, a do tego duże okno dało nam piękne naturalne i miękkie światło. Chętnie przyjmiemy kolejne zlecenia na film reklamowy dla masażysty.

Podczas pracy wykonaliśmy także zdjęcia z masażu, które posłużą do promowania usługi masażu biurowego w mediach społecznościowych Dotyk Relaksu.

Salon masażu Dotyk Relaksu, masował także uczestników konferencji IT, która odbywała się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Nagraliśmy relację z ich pracy, którą możecie obejrzeć poniżej.

Filmy z eventów – EOS 3Film z konferencji biznesowej

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl