Film z konferencji biznesowej

Wykonaliśmy film z konferencji biznesowej #LubLean pod tytułem „Człowiek w zdigitalizowanym świecie”. Głównym organizatorem wydarzenia jest Fundacja Lubelska Wyżyna Przemysłowa, zrzeszająca przedsiębiorców z branży produkcyjnej. Celem fundacji jest współpraca firm należących do klastra, dzielenie się wiedzą, technologią i wzajemne wsparcie przy udziale uczelni wyższych.

Firma, która zajęła się spięciem całego eventu i zadbała o każdy szczegół to Promoters – agencja eventowa.

Filmowanie eventów takich jak coroczna konferencja dla przedsiębiorców, dla nas okazja aby podejść do tematu w atrakcyjny dla oka i ucha sposób. Staraliśmy się przede wszystkim oddać atmosferę i przekazać wartości płynących z udziału w evencie biznesowym.

Podczas wydarzenia biznesowego, które rejestrowaliśmy, wypowiadali się znakomici goście, tacy jak:

  • Robert Bronisz – prezes Fundacji Lubelska Wyżyna Przemysłowa, oraz ABM Greiffenberger Polska SP. Z O. O.
    Pan Robert opowiadał o tym, w jaki sposób podchodzą do rekrutowania i rozwoju pracowników.
  • Marek Śliboda – Założyciel i współwłaściciel Marco sp. z o.o., który opowiadał o kulturze organizacyjnej w swoim przedsiębiorstwie.
  • Bogdan Łukasik – Współtwórca Modern-Expo S.A. Pan Bogdan opowiadał jak wdrożenie cyfrowych systemów komunikacji w firmie wsparło ich rozwój.
  • Bart Jurkowski z I’MPRO IMPRO – firmy zajmującej się prowadzeniem warsztatów z improwizacji, opowiedział jak improwizacja przydaje siew biznesie oraz dwa razy poprowadził warsztaty, które pobudziły oraz zainspirowały uczestników wydarzenia biznesowego, które filmowaliśmy.

Nasze zadanie polegało na nagraniu wszystkich wystąpień prelegentów, oraz wykonaniu krótkiej video relacji z eventu, którą możecie obejrzeć powyżej.

Film reklamowy – masaż biurowyRelacja video z imprezy firmowej

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl