Relacja video z imprezy firmowej

Zrealizowaliśmy film z imprezy firmowej na blisko cztery tysiące gości!
20 maja 2023 roku kopalnia Bogdanka obchodziła czterdziestą rocznicę wydobycia węgla i z tej okazji zarząd kopalni podjął decyzję o organizacji wielkiej Biesiady Górniczej, dla obecnych oraz byłych pracowników. Zadanie organizacji całego eventu firmowego powierzono firmie eventowej Promoters. Murivo, od kilku lat współpracuje z ekipą Promoters dostarczając filmy i zdjęcia, dlatego zajęliśmy się obsługą eventu pod kątem video.

Event z okazji 40 lat wydobycia w Bogdance współtworzony był także ze środków Fundacji Solidarni Górnicy, dzięki temu program wydarzenia był bogaty, a gościom nie zabrakło, rozrywek, jedzenia oraz piwa Perła. Wszystko to musieliśmy zawrzeć w krótkim filmie z tej imprezy dla pracowników. Program wydarzenia przebiegł następująco: Wchodzących gości witały nuty orkiestry górniczej, następnie wystąpiła Kapela Śląska, kolejnym punktem programu była część oficjalna, podczas której swoje wystąpienia mieli przedstawiciele zarządu oraz osoby mające wpływ na górnictwo w województwie Lubelskim, nie zabrakło odznaczeń dla zasłużonych pracowników, podziękowań oraz przedstawienia planów na przyszłość. Po części oficjalnej gości dostali potężną dawkę rozrywki w postaci konkursów między innymi sztafeta piwna, konkurs budowania kopalni przyszłości oraz konkurs wiedzy, następnie sceną zawładną Sławomir, a zaraz po nim gości bawili do północy Bracia Golce z orkiestrą.

Wszystko to odbyło się na dwóch halach Targów Lublin, ponieważ to jedyne miejsce w regionie, które może zaoferować tak dużą przestrzeń do zagospodarowania, dlatego też wykonaliśmy ujęcia z drona na zewnątrz obiektu, ale i w środku.

Rejestrowanie video tego wydarzenia to była ciekawa praca, ale i trudna ponieważ tyle się działo, że trzeba było mieć oczy dookoła głowy. Przed imprezą opracowaliśmy z Promoters, plan działania, dzięki temu wszystkie elementy oraz punkty programu zrealizowaliśmy w 100% dając odbiorcy możliwość przeżycia tych chwil jeszcze raz. Jeśli chcesz abyśmy zrobili film z twojej imprezy zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza poniżej. 

Film z konferencji biznesowejFilm korporacyjny – 300 DEVS

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl