Film korporacyjny – 300 DEVS

300 DEVS to firma o ambitnej wizji. Jej głównym celem jest dostarczanie nowatorskich rozwiązań IT dla najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Jednym z najbardziej charakterystycznych aspektów 300 DEVS jest ich globalny zasięg. Choć mają siedzibę w Polsce, firma działa na całym świecie, a ich klienci pochodzą z różnych krajów i kontynentów. Szczególnie jednak skupiają się na rynku amerykańskim. Stawiając na rynek amerykański, 300 DEVS pokazuje swoją determinację w obszarze, gdzie konkurencja jest wyjątkowo zacięta i wymagająca.

Tworzenie i wdrażanie rozbudowanych i złożonych systemów informatycznych to obszar, w którym firma osiągnęła znaczącą pozycję. Rozwiązania dostarczane przez 300 DEVS obejmują wiele dziedzin, takich jak e-commerce, rozwiązania dla przedsiębiorstw, aplikacje mobilne, sztuczna inteligencja, grywalizacja czy analiza danych. Ich zespół doświadczonych programistów, projektantów i inżynierów pracuje nad tworzeniem rozwiązań, które często przewyższają oczekiwania klientów. 

Video korporacyjne, które wykonaliśmy dla tego software house, pokazuje zespół młodych ludzi, specjalistów w swoich dziedzinach. Naszym celem było przekazanie pasji oraz atmosfery panującej na szóstym piętrze biurowca na ul. Nałęczowskiej w Lublinie, dlatego też wykorzystaliśmy ujęcia z drona pokazujące pracowników na tarasie machających flagami oraz cała okolicę urokliwego Lublina.

Jeśli też chciałbyś pokazać światu swoją firmę za pomocą takiego filmu wizerunkowego, skorzystaj z formularza pod filmem.

Relacja video z imprezy firmowejFilm reklamowy firmy Netter

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl