Filmowe relacje sportowe – Fight Night

W 2019 roku, w klubie 30 w Lublinie, odbyła się spektakularna gala kickboxingu ONE TO ONE. Organizowana przez Rafała Murata z klubu Fight Gym.

Wielu utytułowanych kickbokserów pojawiło się na ringu podczas gali ONE, ale to Konrad Delekta okazał się najmocniejszym zawodnikiem. Delekta, reprezentujący klub Fight Gym, pokonał swojego rywala Szczepana Stawiarskiego z Warszawskiej Palestry.

Rafał Murat, organizator gali ONE i trener w klubie Fight Gym, zawsze stara się, aby jego zawodnicy byli przygotowani jak najlepiej do walki. Właśnie dzięki temu Konrad Delekta był w stanie zwyciężyć w swoim pojedynku na gali ONE. Murat jest również znany z tego, że organizuje wiele innych wydarzeń sportowych i promuje sporty walki jak muay thai oraz kick boxing.

Zadanie Murivo polegało na nagraniu wszystkich pojedynków oraz wykonaniu relacji video z całego wydarzenia. Szczególny nacisk położylismy na uchwycenie emocji towarzyszących kibicom, zawodnikom i trenerom.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Filmowanie nieruchomości – domFilm reklamowy ze storytelingiem – TODO DRIVE

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl