Film reklamowy ze storytelingiem – TODO DRIVE

Wózki inwalidzkie są niezbędnym narzędziem dla osób z niepełnosprawnościami aby móc przemieszczać się. Zarówno wózki „ręczne” jak i elektryczne mają swoje zalety i wady, jednak nie każdy wie, że do wózka inwalidzkiego można podłączyć napęd elektryczny, który znacznie pomaga w pokonywaniu codziennych trudności. Jednym z najnowocześniejszych rozwiązań jest koreański napęd Todo Drive.

Todo Drive jest to napęd doczepiany, który umożliwia wózkersom samodzielne pokonywanie dłuższych odcinków trasy, nawet pod górę. Todo daje możliwość pełnej kontroli nad wózkiem, nie tylko jazdę do przodu, ale dzięki joistickowi, możemy nim sterować w każdą stronę, a nawet hamować.

Na zlecenie CWI – Centrum Wózków Inwalidzkich, opowiedzieliśmy historię podróży bohaterki korzystającej z wózka inwalidzkiego z doczepionym napędem Todo Drive. Ludzie, którzy nie mają w swoim otoczeniu osób z niepełnosprawnościami, nie mają często pojęcia, jakie przeszkody takie osoby spotykają na swojej drodze. Każdy dzień naszej bohaterki to przeszkody do pokonania. CWI zna te wyzwania i stara się sprawić, aby chociaż w małym stopniu, ułatwić życie wózkersom. 

Filmowe relacje sportowe – Fight NightVideo dla branży modowej – Cinque Terre

NAPISZ DO NAS

Telefon: 696 931 769

kontakt@murivo.pl

facebook.com/murivomedia

@murivo.pl

Stacjonujemy w Lublinie. Działamy w całej Polsce i nie tylko

    Polityka Prywatności strony internetowej www.murivo.pl